Zaznacz stronę

TRENER KOLARSTWA Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM, INSTRUKTOR SPINNING, PŁYWANIA, KETTELBELL, TRX, NARCIARSTWA.

Adam jest absolwentem Wychowania Fizycznego na warszawskim AWF-ie. Od dziecka związany ze sportem. Przez …trenował kajakarstwo,………. Ponad 20 lat temu pasją stało się kolarstwo i jest nią do dziś.

Od ponad 19 lat ściga się w w wielu wyścigach MTB, szosowych i przełajowych w Polsce i za granicą. Od ponad 10 lat trenuje także innych, zaczynał w WKK w….roku, by w 2015 założyć własną firmę i trenować podopiecznych pod szyldem „Adiostry”.

Ciągle doskonali wiedzę, na wielu szkoleniach, konferencjach.  Nowe techniki weryfikuje w praktyce na zawodach, w których ciągle bierze czynny udział.

Dodatkowo pasją Adama jest sprzęt, uwielbia zaszyć się w piwnicy z komponentami i stworzyć customowy rower na miarę swoich potrzeb ( zobacz sekcję Rowery).

Podstawowa zasada w pracy z klientem to „Ewolucja a nie rewolucja”

W pracy z ludźmi największą uwagę zwraca na indywidualne podejście do każdego klienta. Przykłada bardzo dużą uwagę do stanu zdrowia podopiecznego, jego żywienia i regeneracji.

Jego zawodnicy cenią sobie przede wszystkim jego profesjonalizm, zaangażowanie. Podopczeni otrzymują kompleksową wiedze z zakresu treningu, żywienia i sprzętu.

„Adam jest dostępny i jeżeli trzeba porozmawiać o różnych aspektach treningu to chętnie dzieli się wiedzą. Jest otwarty i nie zakłada z góry, że zawodnik powinien coś wiedzieć, tłumacząc wszystko od początku i w bardzo prosty sposób

Największe osiągnięcia to: 

  1. miejsce na Mistrzostwach Europyw kolarstwie przełajowym Masters  (2015r)
  2. miejsce w Pucharze Mazowsza XC (2015r)
  3. miejsce w Mistrzostwach Polski Mastersw przełajach (2013r)
  4. miejsce w kategoriiw Austrii Salzakamerguttrophy(20 open, pierwszy wśród Polaków) (2011r)

Wszystkie wyniki  tutaj ( strona z wszystkimi wynikami Adama)

Wyniki podopiecznych tutaj:

Przez lata często stałem na podium najważniejszych maratonów w Polsce. W 2012 r. wielokrotnie uzyskałem miejsce na podium w maratonie Mazoviamtb:

1 miejsce w Olsztynie, 3 miejsce w Legionowie, 3 miejsce w Toruniu, 2 miejsce w Nowym Dworze Mazowieckim,

a także w maratonie Polandbike: 3 miejsce w Długosiodle, 2 miejsce w Ostrowi i 1 miejsce w Wawrze. W 2011 roku zdobyłem 2 miejsce w Chorzelach na Mazoviamtb (4 w generalce na dystansie mega). Także poprzednie lata przynosiły wiele sukcesów: zdobyłem 3 miejsce w Polanicy (5 w generalce) w 2008 r, 2 miejsce na dystansie mega w Karpaczu na MTBmarathon (4 w generalce) w 2007 r. oraz liczne zwycięstwa i miejsca na podium w Wielkopolskiej Lidze Masters w XC w latach 2006-2010.