Zaznacz stronę

Kolejny weekend był bardzo owocny dla zawodników AdiOstry.

Zacznę od debiutu mojego najmłodszego stażem zawodnika. Łukasz w ZTC BIKE RACE Mińsk Mazowiecki zajął 3 miejsce na dystansie FIT. JEst to drugi wyścig w życiu Łukasza, pierwszy w tym sezonie. Łukasz od września trenuje u mnie, jego marzeniem jest udział w Deaf Olimpiadzie. Małymi krokami próbujemy spełnić marzenie Łukasza. Potencjał w nim duży, dlatego jestem dobrej myśli.

Kolejny debiut na pudle zaliczył Michał z TRYBIK TEAM – w Legia MTB Maraton Michał wypracował 2 miejsce open (2 w kat. dystans GIGA)

Piotr w sobotę startował w II edycji Bike Maraton w Polanicy Zdrój. Trasa wymagająca, długie podjazdy i szybkie zjazdy. Ok 1500 zawodników. Niestety Piotr od 10 km walczył ze skurczami i ostatecznie dojechał 107 open na dystansie Mega (44 w kat M3).

Ja razem z Damianem i Krzysztofem w niedzielę jechaliśmy Velo Toruń. Ja zająłem 122 miejsce (35 w kat M3), Krzysiek z ABSOLUTE BIKE TEAM – 233 (100 w kat M2). Damian  z SISU-OWB TEAM zaś na dystansie 60 km uplasował się na 144 miejscu (27 w kat. M3)

Andrzej z Jakoobcycles w Poland Bike Radzymin ukończył wyścig na 38 miejscu (7 kat M4), Marta dojechała 22 open (4 w kat M4)

Małgosia i Tomek uczestniczyli w Skandia Maraton w Krakowie. Gosia dojechała 37 open (3 w kat), Tomek zaś był 30 w kat.